Šiaurinė naujųjų ir aukštųjų technologijų parko sritis, Pingxiang City, Jiangxi provincija, Kinija

Visos kategorijos
Skambinkite mums

+ 86 13387997914

Atsiųskite mums laišką

[apsaugotas el. paštu]

ENEN

Programa ir paslauga

Pagrindinis> Programa ir paslauga

DT1-14 Gręžimo įrenginys ir LWLX-150 Muck Loader Tadžikistane

Laikas: 2016-07-13 Hitai: 63

2015 m. metalo gavybos projekto darbo vieta Tadžikistane iš Siton įsigijo vikšrinį hidraulinį uolienų gręžimo įrenginį DT1-14 (Z1) ir purškimo krautuvą LWLX-150.

1. Z4
2. LWLX-150

Metalo kasyklos (švino-cinko kasyklos) atkarpa yra 4.5m×4.5m. Tuo metu, atsižvelgdama į didelę kliento pramoninės kasyklos dalį, „Siton“ ištyrė klientui pritaikytą sprendimą, kuris pagerintų vežimėlio važiavimo efektyvumą ir sumažintų naudojimo sąnaudas, vikšrinio uolienų gręžimo jumbo strėlė buvo specialiai išplėsta. , o tai labai padidina uolienų gręžimo diapazoną.

3.

Anot „Siton“ į Tadžikiją išsiųsto serviso inžinieriaus, darbinėje konstrukcijoje buvo šaudoma po 2 eiles ginklų kasdien, 2 pamainomis, uolienų gręžimas 3 metrų gręžimo vamzdžiu, o gręžimo gylis – 2.7 m. Įrengtas 42 mm ir 76 mm skersmens skylių, 4 vnt 76 mm centravimo skylių, 42-43 vnt 42 mm skylių (kietas korpusas).

O naudojant Siton muck loader mašiną darbo efektyvumas yra didesnis, atlikus faktinius matavimus ir atsiliepimus iš klientų bei mūsų aptarnaujančio personalo, mėnesio filmuota medžiaga siekia daugiau nei 150 metrų.

4
5

Šis klientas yra nuolatinis Siton klientas ir yra labai patenkintas puikiais gręžimo įrenginio darbo rezultatais. Kartu užsakovas taip pat sakė: „Mūsų statybvietėje už mašinos kasimo darbus atsakingas „Siton Machinery“ apmokytas operatorius. Iš jų įgudusių eksploatacinių gebėjimų ir nuolatinių įrangos priežiūros darbų matyti, kad „Siton“ yra įmonė, turinti ir aparatinę, ir programinę įrangą!

6

Ankstesnis: Jiangxi Siton eksportuoja visą požeminės kasimo įrangos komplektą į Bangladešą

Kitas: Nėra

Karščiausios kategorijos

WhatsApp tiesiogiai