Šiaurinė naujųjų ir aukštųjų technologijų parko sritis, Pingxiang City, Jiangxi provincija, Kinija

Visos kategorijos
Skambinkite mums

+ 86 13387997914

Atsiųskite mums laišką

[apsaugotas el. paštu]

ENEN

Programa ir paslauga

Pagrindinis> Programa ir paslauga

Jiangxi Siton eksportuoja visą požeminės kasimo įrangos komplektą į Bangladešą

Laikas: 2016-10-17 Hitai: 72

Po ilgo svarstymo, palyginimo, daugybės visapusiškų technologijų komunikacijos, aptarnavimo ir tt Bangladešo klientas galiausiai nusprendė įsigyti 5 DR1-14 bėgių ir ratų gręžimo įrenginių komplektus, 5 bėgių-ratinio krautuvo LW-80 komplektus ir 16 komplektų SD-4 Shuttlecar iš Siton šiais metais.

Neseniai SITON užsienio departamento techniniai inžinieriai surengė grįžtamuosius apsilankymus Bangladešo klientams nuo durų iki durų. Tunelio atkarpa yra 2.8 m * 2.8 m, o vėžės plotis yra 600 mm. Remiantis technikos inžinieriaus atsiliepimais, 1 m gylio ir 40 mm skersmens skylės išgręžimas užtrunka 2.1 minutę ir 43 sekundžių.

Vietos operatoriai teigė, kad visas Siton įrangos komplektas puikiai įkūnija vieno langelio gręžimo, krovimo ir transportavimo paslaugą. Nesvarbu, ar tai būtų gręžimo įrenginiai, purškimo krautuvai ar šaudykliniai vagonai, jį lengva valdyti, o tai ne tik labai pagerina darbo efektyvumą, bet ir sumažina darbo sąnaudas.

Dėl unikalių darbo sąlygų įrangą reikia išardyti ir sumontuoti požeminiame šulinyje. P. Peng, „Siton Machinery“ garantinis inžinierius, kruopščiai užbaigė įrangos montavimą ir paleidimą. Jo rimtas ir atsakingas požiūris užtikrina sėkmingą darbų atlikimą, kurį įvertino klientai, o prekės ženklas Siton taip pat vienbalsiai įvertintas klientų.Ankstesnis: Siton ZWY180 Muck Loader ir HP3-3015 Shotcrete purkštuvas Gruzijoje

Kitas: DT1-14 gręžimo įrenginys ir LWLX-150 purvo krautuvas Tadžikistane

Karščiausios kategorijos

WhatsApp tiesiogiai