Šiaurinė naujųjų ir aukštųjų technologijų parko sritis, Pingxiang City, Jiangxi provincija, Kinija

Visos kategorijos
Skambinkite mums

+ 86 13387997914

Atsiųskite mums laišką

[apsaugotas el. paštu]

ENEN

Programa ir paslauga

Pagrindinis> Programa ir paslauga

Siton ZWY180 Muck Loader ir HP3-3015 Shotcrete purkštuvas Gruzijoje

Laikas: 2022-03-22 Hitai: 76


Gruzija yra Eurazijos užnugaryje. Tai būtina vieta senoviniam Šilko keliui ir šiuolaikiniam Eurazijos koridoriui. Tai taip pat viena pirmųjų šalių pasaulyje, kuri atsiliepė ir aktyviai dalyvauja bendrose „Juosto ir kelio“ statybose. Nuo to laiko, kai Kinija įžengė į Gruzijos rinką, ji iš eilės ėmėsi kelių projektų, susijusių su keliais, elektrinėmis ir miesto infrastruktūra. Siekdama geriau ir efektyviau aptarnauti rinką, Jiangxi Siton įsteigė vietinį filialą Džordžijos valstijoje ir aplinkinėse vietovėse su vietiniais techninės priežiūros inžinieriais ir atsarginių dalių sandėliu.


1. šilko kelias
2


Kvesheti-Kobi Road tunelis, pastatytas China Railway Tunnel Group Co., Ltd., bendras 9 kilometrų ilgio, yra labai griežtas įrangos veikimui, nes kalnuose yra gana didelis geologinis vanduo.

Du „Jiangxi Siton Machinery“ ZWY 180 tipo vikšriniai purvo krautuvai yra tinkami dirbti paviršiniame ir sekliame vandenyje, o mūsų purškiantys krautuvai gali saugiai vaikščioti ir dirbti ant dumblo ir vandens paviršių, o tai nustebino statybų vakarėlį. Du Siton ZTC30 didelio tūrio betoninio betono purkštuvai labai pagerina darbo efektyvumą. Šiuo metu jau baigtas trečdalis tunelio statybos darbų, o statybų partija labai gerai įvertino mūsų požeminę įrangą. Antrasis pirkimas yra montuojamas ir netrukus bus pristatytas.


3
4


DS5 uolienų atraminiai gręžimo įrenginiai, naudojami F0 greitkeliui

F0 greitkelį Gruzijoje tiesė 16-asis Kinijos hidroenergetikos inžinerijos biuras. Tai buvo šalta žiema, kuri atnešė didelių sunkumų statyboms ir didelį iššūkį įrangai. Esant tokioms itin šaltoms sąlygoms, Siton DS5 daugiafunkcinė gręžimo mašina gali stabiliai atlikti mechanizuotas operacijas, tokias kaip varžtų skylės, inkaro skylės ir aptikimo skylės skirtinguose aukščiuose ir kampuose.


F0-1
F0-4


F0-2
F0-3

HP3-3015 Shotcrete purkštuvas, naudojamas Rikoti tuneliui

1,750 metrų ilgio Rikoti tunelį užsakė Kinijos statybos projektų departamentas. Tikroji sudėtingos dirvožemio struktūros ir atšiaurių oro sąlygų būklė yra viso projekto sunkumas ir dėmesys. Net ir susidūrus su tokia ypatinga darbo situacija, statybų vakarėliui reikia ir sklandumo, ir didelio efektyvumo. Po įvairių svarstymų lyderiai pasirenka Siton HP3-3015 inžinerinio tilto betono purškimo mašiną, kuri buvo plačiai naudojama Kinijos rinkoje. Pradėjus naudoti HP3-3015, jis labai pagerino tunelio betono šlapio purškimo darbo aplinką ir pagerino efektyvumą. Priimtas dviejų sluoksnių kasimo metodas, o rėmas yra pastatytas vienam purškimo inkarui kasimo metu apie 0.8 metro. Prieš tai projektų skyrius naudojo tradicinį rankinį purškimą šlapiu purškimu, mažai efektyvus darbas kėlė klientų galvos skausmą, o saugumas taip pat kėlė susirūpinimą. Nusistovėjus naujai „Siton“ šlapio purškimo mašinai, sumažėjo darbo jėgos, pagerėjo saugos koeficientas, o visos mašinos gedimų dažnis yra mažas.


Rikoti-1
Rikoti-2


Rikoti-3
Rikoti-4
Rikoti-2.1

Ankstesnis: Siton DS3 uolų tvirtinimo įrenginys ir DL2 gamybos gręžimo įrenginys Tadžikistane

Kitas: Jiangxi Siton eksportuoja visą požeminės kasimo įrangos komplektą į Bangladešą

Karščiausios kategorijos

WhatsApp tiesiogiai